Kontakt

 

ATELIER PARTERO S.R.O.
info@partero.cz
facebook.com/atelierpartero
+420 777 346 437

 

Působnost   v  rámci ČR/SK :

Naše zahrady se nacházejí na území   celé  České republiky  i na Slovensku.  Hlavní ateliér máme v Brně , ale hodně cestujeme a  vždy   se snažíme   vyjít vstříc .

Velká část   našich zahrad  je  v Praze a  středočeském kraji  kde jsme  vždy jednou nebo   dost často  dvakrát týdně.  Pravidelně se pohybujeme  také  ve Zlíně, Olomouci, Jihlavě, Humpolci...  Cesty   spojujeme, proto  jsme časově efektivní.

Ke každé  zahradě přistupujeme individuálně a  dle období , zadání a rozsahu   jsme  schopni Vám   obratem sdělit, zda  je v našem dosahu, Prosím,    neváhejte  nás   tedy oslovit s Vaší zahradou,   rádi Vám sdělíme naše aktuální možnosti.

Máte-li zájem o návrh:

Neváhejte nás prosím kontaktovat telefonicky nebo emailem info@partero.cz. Abychom Vám mohli co nejlépe odpovědět na Vaše otázky a sdělit Vám naše možnosti i rámec spolupráce, velmi nám pomohou základní informace o Vás a Vaší zahradě. Základní fotografie, stávající stav, situace, projekt domu a v neposlední řadě Vaše základní představy o zahradě, její náplni i Vašich možnostech. Čím více, tím lépe, ale pokud nemáte prostor, tak jednoduše zavolejte +420777346437. Pokud nám zašlete email se vstupními informacemi, ozveme se Vám co nejdříve a domluvíme se na dalších krocích.

Publikace: 

Rádi vyjdeme vstříc s poskytnutím fotografií z našeho archivu případně textů. Prosím, kontaktujte nás emailem, pokud je termín urgentní, pak telefonicky.

Jméno *
Jméno